Oferta dla agencji i biur nieruchomosci

(Konto Agencja / Deweloper)

 

 

Jeżeli wśród swoich ofert posiadasz nieruchomości komercyjne, to Polska Giełda Nieruchomości Komercyjnych jest portalem, który pomoże Ci szybko i skutecznie znaleźć najemcę lub nowego właściciela na oferowane nieruchomości . PGNK.pl jest pierwszym w Polsce, specjalistycznym, samodzielnym portalem (nie będącym kopią lub częścią ogólnego portalu z ofertami nieruchomości), który zajmuje się publikacją i promocją ofert wyłącznie nieruchomości komercyjnych, w tym działek i gruntów. Dowiedz się więcej w zakładce "O nas".

 

„Oferta dla agencji i biur nieruchomości” obejmuje rejestrację, założenie profilu w „Koncie Agencja / Deweloper” oraz publikację i promocję ofert na portalu Polska Giełda Nieruchomości Komercyjnych (PGNK.pl). Przeznaczona jest dla agencji, biur i pośredników w obrocie nieruchomościami.

 

Oferty do „Konto Agencja / Deweloper” dodaje się głównie automatycznie, za pomocą tzw. eksportu ofert. Jednak w przypadku biur i agencji, których programy nie pozwalają na automatyczny eksport ofert lub agencji, które będą chciały umieszczać na PGNK.pl wybrane, pojedyncze oferty istnieje możliwość ręcznego dodawania ofert.

 

Sprzedawaj i wynajmuj skutecznie! Zyskaj dostęp do osób i firm poszukujących nieruchomości komercyjnych (w tym działek) w atrakcyjnych abonamentach. Wypełnij poniższy formularz, a na wskazany mail prześlemy Ci pełny cennik dotyczący współpracy z biurami i agencjami obrotu nieruchomościami.

Formularz kontaktowy


Pełna nazwa firmy*: Imię*: Nazwisko*:

Email*: Telefon*:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na zasadach określonych w Regulaminie i potwierdzam powyższe.