Jak dodać pojedynczą ofertę indywidualną?

(Konto Podstawowe)

 

Jeżeli jesteś osobą prywatną, która zamierza wynając lub sprzedać swoją nieruchomość komercyjną lub działkę , to tutaj możesz zapoznać się z informacjami jak dodać i opublikować swoją ofertę.

 

 

DODANIE OFERTY

Indywidualną ofertę najmu lub sprzedaży swojej nieruchomości możesz dodać klikając poniższy link "DODAJ OFERTĘ" lub klikając na czerwony przycisk "DODAJ OFERTĘ" znajdujący się w menu górnym.

 

 

SPRAWDZENIE I EDYCJA OFERTY

Po wypełnieniu krótkiego formularza Twoja oferta zostaje dodana na Polską Giełdę Nieruchomości Komercyjnych uzyskując status "NIEAKTYWNA" a Ty zostajesz przeniesiony do swojego Panelu Użytkownika. W swoim Panelu możesz sprawdzić poprawość oferty jeszcze przed jej publikacją.

 

 

PŁATNOŚĆ I PUBLIKACJA OFERTY

Aby Twoja oferta została opublikowana musisz ją opłacić. Do płatności oraz różnych form promocji ofert na PGNK.pl służą punkty. Wartość 1 punktu równa się 1 zł brutto (z 23% VAT). W rozwijanym menu górnym "Moje konto" wybierz "Moje punkty" i tam dokonaj automatycznej płatności: 19 punktów - publikacja oferty przez 30 dni lub 39 punktów - publikacja oferty przez 90 dni. Po dokonaniu płatności możesz zmienić status swojej oferty na "AKTYWNA". Będziesz mógł w dowolnym momencie - zależnie od potrzeb - aktywować, edytować lub dezaktywować swoją ofertę.

 

 

WYRÓŻNIENIE (PODBICIE) OFERTY

Po zakupieniu punktów potrzebnych do publikacji swojej oferty, na Twoim koncie pojawi się dodatkowe, darmowe 10 lub 25 punktów (zależnie od wybranej opcji publikacji). Punkty te możesz wykorzystać do wyróżnienia swojej oferty w wynikach wyszukiwania poprzez tzw. podbicie. Podbicie oferty trwa 7 dni i decyduje o pozycji Twojej oferty w wynikach wyszukiwania. Im więcej punktów, tym wyżej w wynikach wyszukiwania pojawia się Twoja oferta. Po 7 dniach oferta traci wyróżnienie i staje się ofertą statndardową. Jeżeli dwie oferty będą podbite o taką samą ilość punktów, to na wyższej pozycji pojawi się oferta podbita jako ostatnia ("świeższa"). Możesz podbijać swoje oferty dowolną ilość razy, w dowolnym czasie. Jeżeli podbijesz swoją ofertę w trakcie trwania  wcześniejszego podbicia, to punkty zostaną zsumowane. Punkty ważne są przez okres 180 dni, a każdorazowy zakup nowych punktów przedłuża ich ważność o kolejny okres 180 dni.

 

 

Na skróty (kliknij poniższy link):

 

"DODAJ OFERTĘ" - jeżeli chcesz szybko i skutecznie sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość

 

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania pisz na kontakt..pokaż e-mail - chętnie Ci pomożemy.

 

 

Dodaj ofertę indywidualną (Konto Podstawowe)

 

(formularz do wypełnienia / zaznaczenia)

 

Informacje podstawowe:

- rodzaj oferty: sprzedam, wynajmę ( wybór z rozwijanej listy )

- kategoria: biurowe, itd. ( wybór z rozwijanej listy wszystkich kategorii )

- wpisz słowa opisujące Twoją nieruchomość: (tu długie pole do wpisania słów kluczowych, np. kiosk, stacja LPG, zajazd, blisko centrum, przy autostradzie , itp.)

- lokalizacja: kod (po podaniu kodu województwo, miasto i dzielnica uzupełniają się automatycznie), województwo, powiat / miasto, dzielnica, ulica, numer

- (w tym miejscu mapa Google z możliwością dokładnego ustawienia wskaźnika jak w Morizon pod tym linkiem: http://www.morizon.pl/propertyAdd/base/pl/25152174afae1a7a2ced3509b8e6301a )

 

Powierzchnia i cena:

- cena w zł.: (tu pole do wpisania ceny)

- cena do negocjacji: (mogą tu zaznaczyć)

- powierzchnia w m2: (tu pole do wpisania powierzchni )

- cena za 1 m2 zw zł.: (to wylicza się automatycznie z powierzchni i ceny)

 

Informacje dodatkowe

- rok budowy: ( tu pole na 4 cyfry – konkretny rok )

- media: prąd, gaz, woda, ogrzewanie, kanalizacja miejska (do zaznaczenia)

- piętro: -1, 0, 1, 2, … , 50 (wybór z rozwijanej listy)

- dodatkowo: rampa, winda, garaż/parking (do zaznaczenia)

- dodane: bezpośrednio, agencja nieruchomości, deweloper ( wybór z rozwijanej listy )

 

Opis nieruchomości:

- tytuł oferty: (tu pole na max. 60 znaków)

- treść oferty: (tu pole na max. 5000 znaków)

 

Zdjęcia:

- dodaj zdjęcia – maksymalnie 12 sztuk. Pierwsze dodane zdjęcie będzie zdjęciem głównym.

- (tu przycisk „dodaj zdjęcie”)

 

Dane kontaktowe:

- imię: (tu pole do wpisania )

- telefon kontaktowy: (tu pole do wpisania )

- mail: (tu pole do wpisania )

- nie zgadzam się na kontakt agencji nieruchomości w celu pośrednictwa w sprzedaży: (mogą tu zaznaczyć, ale musi się taka informacja pojawiać wtedy w opisie konkretnej oferty )